Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

We-Vibe Bloom vaginaliniai kamuoliukai

We-Vibe Bloom vaginaliniai kamuoliukai

+Dovana -22%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 149 €

  115.90 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  Lubrikantas Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikantas Just Glide Waterbased 50ml

  8.50 € 3.99 €
  Į krepšelį
  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  14.19 € 6.35 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  Atlikti intymių raumenų treniruotes dar niekada nebuvo taip malonu – su išmaniaisiais vaginaliniais klamuoliukais Bloom, kompanijos We-Vibe kūriniu, neturėsite laiko nuobodžiauti! Kaip ir įprasti kamuoliukai, We-Vibe Bloom stiprina mažojo dubens raumenis, o mankšta padeda moteriai patirti intensyvius orgazmus bei dovanoti vyrui didesnį pasitenkinimą. Šie kamuoliukai yra vibruojantys – stiprios vibracijos skatina susitraukinėti intymius raumenis be didesnių Jūsų pačios pastangų. 10 vibracijos programų – turtingas pasirinkimas. Kamuoliukai valdomi išmaniuoju įrenginiu (atsisiuntus į jį ,,We – Connect“ programėlę) arba mygtuku ant kamuoliukų korpuso. Su išmaniąja programėle galėsite kurti ir išsaugoti savo pasirinktas vibracijas. Naujovė – reguliuojamas kamuoliukų svoris – komplekte rasite tris 10g, 30g ir 45g keičiamus kamuoliukus. Bendras kamuoliukų ilgis su rankenėle – 18cm, skersmuo – 3,3cm. Įkraunami USB jungtimi. Įkrovimo laikas – 90 minučių, įkrauti, kamuoliukai vibruos 90 minučių. Pagaminti iš aukščiausios kokybės silikono, švelnūs, glotnūs, greitai prisitaikantys prie kūno temperatūros. Ergonomiško dizaino dėka kamuoliukai puikiai prisitaiko prie moters kūno linijų. Nepralaidūs vandeniui – galėsite maloniąsias mankštas praktikuoti vonioje/duše/baseine. Šiuos kamuoliukus rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu.
  Programėlė ,,We – Connect“ veiks išmaniuosiuose įrenginiuose, kuriuose operacinė sistema yra ne senesnė nei iOS 8 ar Android 4.4 versijos ir Bluetooth 4.0 ar naujesnė versija.
  Komplektą sudaro: išmaniųjų kamuoliukų korpusas, 3 keičiami kamuoliukai (10g, 30g ir45g), USB jungtis, 2ml lubrikanto mėginėlis bei iliustruota naudojimo instrukcija.

  Spalva: Rožinė
  Medžiaga: Silikonas
  Gamintojas:
  We-Vibe Bloom vaginaliniai kamuoliukai

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima