Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Vaginaliniai kamuoliukai Gballs3 App

Vaginaliniai kamuoliukai Gballs3 App

+Dovana -22%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 129 €

  99.90 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  Lubrikantas Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikantas Just Glide Waterbased 50ml

  8.50 € 4.19 €
  Į krepšelį
  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  14.19 € 6.35 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  Gballs3 - asmeninis Jūsų sekso fitneso treneris. Tai pirmieji pasaulyje sensoriniai vaginaliniai kamuoliukai, valdomi per mobiliąją aplikaciją. Kamuoliukų paviršiuje yra įtaisyti sensoriai, kurie nustato, kaip stipriai Jūs savo makšties raumenimis spaudžiate kamuoliukus, ir siunčia Jums grįžtamąjį ryšį vibracijos forma - kuo stipriau spausite kamuoliukus, tuo stipresnę išgausite vibraciją. Tokiu būdu išmoksite efektyviai atlikti Kėgelio pratimus.
  Gballs3 APP gali būti jungiami su mobilia aplikacija (Apple ir Android OS). Mobilioje aplikacijoje pakliūsite į personalizuotą erdvę, kurioje galėsite stebėti savo pasiekimus, juos vertinti ir tobulinti (apdovanojimų sistema). Programėlėje matysite pradinę savo dubens dugno raumenų būklę ir Jums bus parinktos individualiai Jūsų poreikius atitinkančios makšties raumenų treniruotės (6 lygių treniruotės su audiovizualiniu palaikymu). Vartotojų teigimu, teigiami pokyčiai pastebimi jau po 20 dienų treniruočių (sustiprėję makšties ir dubens dugno raumenys, aštresni pojūčiai sekso metu, stipresnis orgazmas, sumažėjusios arba visai išnykusios šlapimo nelaikymo problemos).
  Kaip ir visi FT LONDON produktai, klasikinio dizaino dvigubi kamuoliukai Gballs3 pagaminti iš aukštos kokybės silikono. Kamuoliukai įkraunami magnetiniu būdu, o pilnai įkrovus nepertraukiamai gali veikti iki 4 val. (DĖMESIO - pirmą kartą žaisliuką kraukite ne mažiau kaip 2 val.). Bekvapiai, visiškai atsparūs vandeniui. Kamuoliukų svoris - 54g. Tinka tiek pradedančioms, tiek pažengusioms naudotojoms. 3 metų gamintojo garantija. Rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu.

  Spalva: Rožinė
  Skersmuo: 3 cm
  Ilgis: 8 cm
  Medžiaga: Silikonas
  Gamintojas:

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima