Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Rinkinys Golden Moments Collection

Rinkinys Golden Moments Collection

+Dovana -14%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 349 €

  299 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  Analinis lubrikantas Just Glide Anal 50 ml

  Analinis lubrikantas Just Glide Anal 50 ml

  8.50 € 3.99 €
  Į krepšelį
  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  14.19 € 6.35 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  Specialaus leidimo rinkinys - Golden Moments Collection. Rinkinį sudaro juodas Womanizer Premium stimuliatorius ir juodas We-Vibe Chorus porų vibratorius.

  Womanizer Premium
  Galingas pulsatorius su 12 skirtingų intensyvumų ir automatinio piloto režimu. Patentuota „Pleasure Air“ technologija užtikrina tikslų klitorio stimuliavimą jo neliečiant. „Womanizer“ viduje esantis jutiklis įsitikina, kad „Premium“ pradeda stimuliuoti tik tada, kai liečiasi su oda, ir išsijungia, kai nėra kontakto su oda. Linksmybės nesibaigia net vonioje, nes Womanizer taip pat yra atsparyus vandeniui. Komplekte yra USB įkrovimo kabelis ir laikymo krepšys, 2 skirtingų dydžių antgaliai. Išmatavimai: 155 mm x 50 mm x 35 mm. Medžiagos: ABS, silikonas su PU danga.

  We-Vibe Chorus
  Naujausias We-Vibe poros vibratorius Chorus. Kaip ir Sync, turi dviejų taškų vibratoriaus formos keitimo sistemą - kadangi visų žmonių kūnai skirtingi, tad Chorus galėsite prisitaikyti būtent savo kūno linkiams. Sukurtas taip, kad dar glaudžiau apglėbtų ir dar labiau stimuliuotų moters G - tašką bei kitą partnerį. Du galingi varikliukai maksimaliems pojūčiams. Naujiena - kumščio suspaudimu valdomas nuotolinio valdymo pultelis - kuo stipriau gniaušite pultelį rankoje, tuo stipriau vibruos vibratorius ir atvirkščiai. Valdomas nuotolinio valdymo pulteliu (iki 3m atstumu). Veikia labai tyliai. 100% atsparus vandeniui. Pakraunamas magnetiniu būdu nuo stilingo stovo. Pilnai pakrautas veikia iki trijų valandų. Turi USB jungtį. Integruotas su We-Connect mobilia programėle, kurios dėka mobiliuoju telefonu galėsite valdyti žaisliuką, net būdami už tūkstančių kilometrų. Pagamintas iš ypatingai švelnaus, kokybiško medicininio silikono. Be švino ir ftalatų. Švelnus, lankstus, komfortabilus. Lengvai ir paprastai prižiūrimas. Rekomenduojama naudoti su lubrikantu. DĖMESIO - prieš pirmą naudojimą, vibratorių palikite krautis per naktį. Nelankstykite vibratoriaus per prievartą - lenkite švelniai, iki kol pajusite pasipriešinimą. Mechaniškai perlaužtiems vibratoriams garantija netaikoma.

  Gamintojas:

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima