Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Poros vibratorius Partner Whale

Poros vibratorius Partner Whale

+Dovana -52%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 105 €

  49.95 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  Lubrikantas Just Glide Waterbased 50ml

  Lubrikantas Just Glide Waterbased 50ml

  8.50 € 3.99 €
  Į krepšelį
  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  14.19 € 6.17 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  Naujas dizainas ir nesudėtingas valdymas, skirta jaunoms poroms. Dar niekada nesate taip užtikrintai nardę malonumo bangose, nei meilės žaidimuose su karibietišku „Partner Whale“. Pagal pavadinimą šis vibratorius poroms be abejo, yra atsparus vandeniui, kad dovanotų jums begalę malonumo valandėlių, nesvarbu, kur būsite – ar namų vonioje, ar privačiame viešbučio baseine.
  „Partner Whale“ turi 2 galingus variklius, Jį ir Ją užburiančius kerinčiomis vibracijomis. „Partner Whale“ vibracijų intensyvumas ypač didelis ir tokiu būdu sukuria ypač malonias akimirkas. Liežuvėlis uždedamas ant klitorio ir taip švelniai masažuoja jūsų meilės perlą, o kitas – masažuoja G tašką ir jo daikčiuką. Mygtuku galite rinktis iš 3 vibravimo intensyvumo pakopų ir 7 vibracijos ritmų, suteiksiančių jums kulminacinių akimirkų, tuo pačiu dėl intensyvių vibracijų žymiai didesnį malonumą patiria ir jis.
  Be vibracijų, žavinčių jūsų brangiausiąjį, įvestas liežuvėlis papildomai rūpinasi jūsų partnerio jaudinančiais pojūčiais, dėl ko jūsų meilės žaidimai taps dar labiau jaudinančiais. Praktiškai integruotos baterijos: savo „Partner Whale“ galite įkrauti tiesiog naudodami pridėtą USB įkrovimo laidą ir pagyvinti meilės žaidimus, kada tik panorėję.
  Vasara, saulė, paplūdimys ir kai kas daugiau Naudodami „Partner Whale“ romantiškas vasaros atostogas galite praleisti tarp keturių sienų. U formos „Partnertoy“ iš odai draugiško silikono, dėvimas sekso metu ir padeda judviems drauge patirti aistringus kulminacinius momentus.
  Naudokite su vandens pagrindo lubrikantu.

  Gamintojas:
  Poros vibratorius Partner Whale

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima