Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Vandens pompa Bathmate Hydro7 Blue

Vandens pompa Bathmate Hydro7 Blue

+Dovana -35%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 139 €

  89.90 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  Valymo šepetys su keičiamais antgaliais

  Valymo šepetys su keičiamais antgaliais

  20 € 11.45 €
  Į krepšelį
  Vandens penio pompos dirželis - laikiklis

  Vandens penio pompos dirželis - laikiklis

  35 € 19.90 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  Bathmate Hydro7 - naujasis legendinio Bathmate Hercules pavadinimas. Naujas pavadinimas, naujas dizainas, bet tas pats, nuo 2006 metų vyrų gyvenimo kokybę gerinantis produktas.

  Ši vakuuminė vandens pompa, ko gero – saugiausias ir natūraliausias būdas padidinti vyrišką pasididžiavimą. Skirta peniams, kurie erekcijos būsenoje yra nuo 12 iki 18 cm. Naudojant „Bathmate Hydro7“ kasdien po 15 - 20 minučių, penis bus ne tik didesnis, bet ir stipresnis, o erekcija – stabilesnė ir ilgesnė. Saugus naudojimas: po „Bathmate Hydro7“ naudojimo ant vyriško penio neliks juodų taškelių, mėlynių ar kraujosrūvų. Vandens pompa ties pagrindu švelniai ir atsargiai apglėbia penį, su kūnu liečiasi didesnis pompos plotas, padengtas specialia gumine medžiaga. Todėl spaudimas į kolbos pagrindą pasiskirsto po didesnį plotą, netraumuoja odos ir suteikia galimybę ilginti pompos naudojimo seansus. Maža to, specialios liniuotės, esančios ant kolbos, dėka, jūs visada galėsite kontroliuoti, kiek didėja jūsų penis. Jūs daugiau nepatirsite jokio diskomforto: nebereikės laukti, kol kolba pasieks malonią kūno temperatūrą, nebereikės jos šildyti rankose. „Bathmate Hydro7“ galima naudoti šiltame arba karštame vandenyje. Todėl Jums neprireiks specialių kremų ar lubrikantų. „Bathmate Hydro7“ naudojimas labai patogus ir paprastas. Nereikia nuolat pumpuoti ir kelti triukšmą. Tuo tarpu hidraulinė pompos jėga tolygiai ir stabiliai didina ir plečia Jūsų penį – jokia įprasta vakuumo pompa tokio rezultato Jums nesuteiks. Be to, Jūs galite naudoti vandens pompą prieš pat lytinį aktą ir partnerė net nesužinos, kad Jūs turite mažą paslaptį.
  „Bathmate Hydro7“ naudojimas duše:
  1. Pripildykite pompą vandeniu, po to vertikaliai nuleiskite ją taip, kad vanduo neišsipiltų. Užsidėkite pompą ant penio. Iš apačios į viršų. Tada greitai apverskite pompą ir prispauskite jos pagrindą prie savo kūno. Siekiant išvengti kapšelio įsiurbimo į vidų, reikia jo odą šiek tiek patempti į apačią, kol pasijusite komfortiškai. Tada paspauskite pompą: gofra susispaudžia, o vandens perteklius pasišalina per viršutinį vožtuvą.
  2. Paleiskite pompą – gofra išsities, automatiškai kolbos viduje sukeldama iškrovą. Penis išsities ir ją pripildys kraujas. Kai tik spaudimas pompos viduje ir penyje išsilygins, galima dar kelis kartus spustelti pompą. Ant kolbos esančios matavimo liniuotės stebėkite, kaip didėja penis ir kontroliuokite jo iškrovos jėgą. Po 15 – 20 minučių trukmės procedūros paspauskite ant vožtuvo viršuje, kad išbėgtų vanduo. Procedūra baigta.
  „Bathmate Hydro7“ naudojimas vonioje: analogiški veiksmai kaip ir duše. Atsigulkite į vonią, panardinkite pompą į vandenį, pripildykite ją, po to įveskite į vidų penį ir paspauskite pompą. Penis ima tvirtėti ir didėti. Jeigu pajusite diskomfortą, dar kelis kartus paspauskite pompą, kad pasišalintų per vožtuvą vandens perteklius. Po to palaukite apie 3 minutes, paspauskite vožtuvą, nupilkite vandenį, pamasažuokite penį, atstatydami kraujotaką. Kartoti 3 – 5 kartus. Kolbos su siurbliuku ilgis – 30 cm, kolbos skersmuo – 5,5 cm. Talpa - 200 ml.

  Maitinimas: Nereikalingas
  PSI skaitliklis: Nėra
  Veikimo principas: Vandens pagrindu
  Spalva: Mėlyna
  Medžiaga: ABS
  Gamintojas:

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima