Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Penio pompa Bathmate Hydromax X20 Red

Penio pompa Bathmate Hydromax X20 Red

+Dovana -30%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 159 €

  109.95 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  Valymo šepetys su keičiamais antgaliais

  Valymo šepetys su keičiamais antgaliais

  20 € 11.45 €
  Į krepšelį
  Vandens penio pompos dirželis - laikiklis

  Vandens penio pompos dirželis - laikiklis

  35 € 19.90 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  Vandens pompa Bathmate Hydromax X20 Red - puiki priemonė padidinti penį. Naudojant šią pompą penis bus ne tik didesnis, bet ir stipresnis, o erekcija – stabilesnė ir ilgesnė. Su vandens pompa, niekada nepatirsite nemalonių kraujosrūvų. Skirkite laiko nors 2-3 kartus per savaitę ir pajusitę skirtumą.
  Penio pompos Bathmate Hydromax X20 Red naudojimas duše:
  1. Pripildykite pompą vandeniu, po to vertikaliai nuleiskite ją taip, kad vanduo neišsipiltų. Užsidėkite pompą ant penio. Iš apačios į viršų. Tada greitai apverskite pompą ir prispauskite jos pagrindą prie savo kūno. Siekiant išvengti kapšelio įsiurbimo į vidų, reikia jo odą šiek tiek patempti į apačią, kol pasijusite komfortiškai. Tada paspauskite pompą: gofra susispaudžia, o vandens perteklius pasišalina per viršutinį vožtuvą.
  2. Paleiskite pompą – gofra išsities, automatiškai kolbos viduje sukeldama iškrovą. Penis išsities ir ją pripildys kraujas. Kai tik spaudimas pompos viduje ir penyje išsilygins, galima dar kelis kartus spustelti pompą. Ant kolbos esančios matavimo liniuotės stebėkite, kaip didėja penis ir kontroliuokite jo iškrovos jėgą. Po 15 – 20 minučių trukmės procedūros paspauskite ant vožtuvo viršuje, kad išbėgtų vanduo. Procedūra baigta.
  Penio pompos Bathmate Hydromax X20 Red naudojimas vonioje: analogiški veiksmai kaip ir duše. Atsigulkite į vonią, panardinkite pompą į vandenį, pripildykite ją, po to įveskite į vidų penį ir paspauskite pompą. Penis ima tvirtėti ir didėti. Jeigu pajusite diskomfortą, dar kelis kartus paspauskite pompą, kad pasišalintų per vožtuvą vandens perteklius. Po to palaukite apie 3 minutes, paspauskite vožtuvą, nupilkite vandenį, pamasažuokite penį, atstatydami kraujotaką. Kartoti 3 – 5 kartus.

  Maitinimas: Nereikalingas
  PSI skaitliklis: Nėra
  Veikimo principas: Vandens pagrindu
  Spalva: Raudona
  Medžiaga: ABS
  Gamintojas:

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima