Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Juostinis nėštumo testas Clear Sign 3 vnt.

Juostinis nėštumo testas Clear Sign 3 vnt.

-54%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • Aprašymas

  Nėštumo testas Clear Sign - Dip and Read - greitas ir patikimas nėštumo nustatymas. Šis testas skirtas savarankiškam ankstyvo nėštumo nustatymui. Pakuotėje rasite 3 vnt. vienkartinių nėštumo testus. Juostelę reikia pamerkti į rytinį šlapimą (rytiniame šlapime didžiausia koncentracija chorioninio gonadotropinio hormono (ChG) ) ir laukti rezultato. ChG hormonas išsiskiria besivystant placentai netrukus po apvaisinimo. Esant normaliam nėštumui, ChG serume aptinkamas jau septintą - dešimtą dieną po pastojimo, todėl apie nėštumą galite sužinoti praėjus bent savaitei po nesaugaus lytinio akto. Tai paprastas ir greitas būdas sužinoti rezultatą namuose.
  Kaip naudotis nėštumo testu?
  Į švarų ir sausą indelį surinkite rytinį šlapimą (testą galima atlikti ir kitu paros metu, tačiau pirmasis rytinis šlapimas turi didžiausią ChG hormono koncentraciją, todėl testas patikimiausias ryte). Iš pakuotės atsargiai išimkite nėštumo testo juostelę. Pamerkite juostelę į indelį su šlapimu ne giliau nei MAX linija ir palaikykite bent 3 sekundes. Padėkite juostelę ant švaraus, sauso, lygaus paviršiaus ir palaukite maždaug 1 minutę. Teigiamas rezultatas gali būti vertinamas iš karto jam pasirodžius, apie neigiamą rezultatą išvadą galima daryti po 5 min.
  Rezultatų vertinimas: Teigiamas rezultatas (nėštumas yra): jeigu atsirado 2 spalvotos juostelės (kontrolinėje ‘C’ ir testo ‘T’ dalyse). Neigiamas rezultatas (nėštumo nėra): jei atsidrado 1 spalvota juostelė (kontrolinėje ‘C’ dalyje). Rezultatai nevertinami (testas nesuveikė): jeigu spalvota juostelė neatsirado arba atsirado tik esto ‘T’ dalyje.
  Atkreipkite dėmesį, kad nėštumo testas rodo padidėjusią chorioninio gonadotropinio hormono (ChG) koncentraciją šlapime. Net teigiamas nėštumo testas negarantuoja, kad laukiatės. Retai, tačiau ChG koncentracija gali būti padidėjusi sergant įvairiomis ligomis. Tikslią klinikinę diagnozę gali nustatyti tik gydytojas.
  Nurodyta 1 pakelio (3 juostelių) kaina.

  Gamintojas:
  Geras dalykėlis. Visada nusiperku, kad turėčiau namų vaistinėlėje. Dar niekada neapgavo ;)

  5 5

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima