Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Femintimate Intimrelax rinkinys vaginito gydymui

Femintimate Intimrelax rinkinys vaginito gydymui

+Dovana -31%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Nemokamas pristatymas
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 44.90 €

  30.90 €

  Su šia preke rekomenduojame įsigyti:
  EGZO WOW originalus lubrikantas 50ml

  EGZO WOW originalus lubrikantas 50ml

  8.90 € 5.25 €
  Į krepšelį
  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  Valiklis Special Cleaner Love Toys 50 ml

  14.19 € 6.17 €
  Į krepšelį
  Aprašymas

  3 dilatatorių rinkinys Femintimate Intimrelax yra skirtas gydyti atrofinį vaginitą bei vaginos atrofiją. Rinkinys suteikia galimybę treniruoti ir palaipsniui platinti įėjimą į vaginą. Be to, paprastų pratimų dėka Intimrelax padeda progresyviai pašalinti simptomus, kuriuos sukelia atrofinis vaginitas, negatyviai veikiantis seksualinį gyvenimą bei moters psichologinę sveikatą.

  Techniniai duomenys: rinkinį sudaro trys skirtingų diametrų ir dydžių dilatatoriai, naudojimo instrukcija ir patogus dilatatorių saugojimo dėklas. Dilatatorių matmenys: S dydžio dilatatorius: bendras ilgis - 9cm, įvedamas į makštį ilgis - 6,5cm, skersmuo - 0,9cm; M dydžio dilatatorius : bendras ilgis - 12cm, įvedamas į makštį ilgis - 9,5cm, skersmuo - 1,5cm; L dydžio dilatatorius : bendras ilgis - 15,5cm, įvedamas į makštį ilgis – 12cm, skersmuo – 2,5cm. Dilatatoriai pagaminti iš aukštos kokybės medicininio silikono, kurio sudėtyje nėra ftalatų.

  Naudojimas: rinkinį Intimrelax visada naudokite su dideliu kiekiu vandens pagrindo lubrikanto. Vazelinas bei silikono, aliejaus pagrindo lubrikantai griežtai nerekomenduojami. Prieš naudojimą dilatatorių nuplaukite šiltu vandeniu su neutraliu muilu arba nuvalykite jį specialiu sekso žaisliukų valikliu. Visų pirma maždaug vynuogės dydžio lubrikanto kiekiu ištepkite lytines lūpas, įėjimą į vaginą ir 2-3 minutes pamasažuokite. Tuomet paimkite patį mažiausią dilatatorių, sudrėkinkite jį tokiu pačiu kiekiu lubrikanto ir atsargiai jį įveskite į vaginą. Jei jaučiate sausumo pojūtį, naudokite dar daugiau lubrikanto. Lėtai stumdykite dilatatorių aukštyn-žemyn maždaug 10-15 minučių. Šią procedūrą atlikite 1 kartą į dieną. Po to, kai nebejusite diskomforto, atlikdama pratimus su mažiausiu dilatatoriumi, tęskite juos su vidutinio dydžio (M) dilatatoriumi ir galiausiai – su L dydžio dilatatoriumi. Po kiekvieno naudojimo dilatatorių nuplaukite šiltu vandeniu su neutraliu muilu arba nuvalykite specialiu sekso žaisliukų valikliu.

  Gamintojas:

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima