Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Maisto papildas HerbaLeaf 12 juost.

Maisto papildas HerbaLeaf 12 juost.

-21%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 24.10 €

  18.89 €

  Aprašymas

  Augalinio pagrindo tirpstančios juostelės, skirtos erekcijos gerinimui. Pagreitinama kraujo apytaką vyro lytiniuose organuose, o to pasekoje - pagreitėja ir sustiprėja erekcija. Sustiprina vyriškumą. Mėtų skonio, popieriaus lapo storio juosteles labai lengva naudoti - tereiškia pakišti po liežuviu ir jos kaipmat ištirps. 12 juostelių patogiai sutalpintos monetos dydžio konteineryje, kurį saugu ir labai patogu nešiotis su savimi kišenėje.
  Vartojimas: pakišti 1 - 3 juosteles po liežuviu po lengvo užkandžio vieną kartą per parą (45 min. iki lytinio akto). Leisti juostelėms ištirpti prieš nuryjant ar užgeriant vandeniu. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės (rekomenduojama paros dozė – 3 juostelės). Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  Sudėtis: vaistinė ožragė, raudonasis ženšenis, L-argininas (patentuotas mišinys), kukurūzų miltai, natrio alginatas, malitolis, mentolis, pipirmėčių pagardas, celiuliozė, lecitinas, dažiklis E133 (Briliantini smėlynasis FCF), aspartamas.
  Laikymo sąlygos: laikyti tamsioje ir sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje. Vengti tiesioginio kontakto su karščiu ir/ar drėgme.

  Gamintojas:
  Man iš principo nepatinka tabletės, tai išbandžiau šitas juosteles. Greitai ištirpo ir suveikė. Dar kas man ptinka, tai kad ne chemija, o augalinio pagrindo

  5 5

  Pritariu aukščiau komentavusiam. Kai išbandžiau juosteles, net nesvarstau grįžt prie tablečių. Suveikia greit ir efektyviai. Rekomenduoju likimo broliams!

  5 5

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima