Treniruotės, teikiančios seksualinį malonumą

Seksualinė mankšta yra skirta dubens dugno raumenims, esantiems tarp kojų stiprinti. Šiuos raumenis būtina ir naudinga lavinti, šiuo tikslu yra sukurti ir specialūs pratimai, vadinami Kegelio gimnastika. Šiuos pratimus galima atlikti bet kur ir bet kada: viešajame transporte, darbe, sėdint namie priešais televizorių.

Pratimams atlikti galima įtempti dubens dugno raumenis, lyg norėtumėte sulaikyti orgazmo pradžią. Būkite atidžios, nesumaišykite ir neįtempkite sėdmenų ar pilvo raumenų. Įtempimą būtina išlaikyti iki dešimties sekundžių, po to tokį pat tarpsnį būti atsipalaidavus. Reguliariai šį veiksmą reikia kartoti kelis kartus per dieną, kartojant po 25-35 kartus.

Kai kurioms moterims patogu taip treniruotis gulint ant nugaros, kitoms – sėdint.

Pratimas Nr. 1

Gerina lytinių raumenų tonusą ir didina moters jausmingumą. Namuose, kai niekas nemato, vaikščiokite basa, vienos kojos pėdą statydama prie kitos kojos pirštų. T. y. kojos turi lyg persipinti, glaudžiai liesti viena kitą.

Pratimas Nr. 2

Šlapinkitės pritūpus ir sustabdykite sąmoningai šį procesą. Įsiminkite raumenį, kuris tuo metu susitraukinėjo. Tuomet išmokite šį raumenį sutraukinėti valios pastangomis. Pradėkite nuo trijų suspaudimų ir trijų atsipalaidavimų. Iš pradžiųb nebus lengva, po kelių dienų, kai raumenys sustiprės, bus vis paprasčiau. Finalinis šio pratimo etapas – ilgalaikis ir stabilus raumenų susitraukimas, lyg į makštį norėtumėte įtraukti kokį nors daiktą.

Pratimas Nr. 3

Sekso reikmenų parduotuvėje www.erotinesprekes.lt įsigykite vaginalinius kamuoliukus, dar kitaip vadinamus Geišos kamuoliukais. Jie būna skirtingo svorio, dydžio ir ne tik treniruoja intymiuosius raumenis, bet ir teikia malonumą juos nešiojant savyje.

Vaginaliniai kamuoliukai žinomi nuo senovės laikų. Teigiama, kad pirmieji kamuoliukai atsirado Tibete prieš tris tūkstančius metų. Rytų moterys, garsėjančios savo seksualiniu menu patenkinti partnerį, naudojo juos ne tik intymioms treniruotėms, bet ir pačios patirdavo nepakartojamą malonumą.

Vaginaliniai kamuoliukai – tai du apvalūs ar ovalios formos tarpusavyje sujungti rutuliukai. Jie gali būti pagaminti iš plastiko, silikono, metalo, medžio, gumos, jų viduje gali būti mažesni kamuoliukai, kurie judant suteikia papildomus pojūčius.

Kamuoliukų skersmuo – nuo 1,9 iki 3,5 cm, jų paviršius gali būti lygus arba raižytas, su iškilumais. Naujokėms rekomenduojama rinktis didesnio skersmens kamuoliukus, o po to rinktis mažesnius. Jie gali būti standartiniai arba su išcentruota svorio jėga.

Su vaginaliniais kamuoliukais rekomenduojama treniruotis kasdien, pradedant nuo kelių minučių iki pusvalandžio arba net dar ilgiau. Kai tik išmoksite raumenų pagalba išlaikyti kamuoliukus savyje, galėsite eiti juos įsivedus bet kur ir bet kada.

Kaip naudoti vaginalinius kamuoliukus? Padalinkite mintyse savo makštį į tris dalis. Giliai įkvėpkite, apglėbkite kamuoliukus pirmąja makšties dalimi, po to pabandykite blokuoti pirmos dalies raumenis ir perduokite estafetės lazdelę antrai makšties dalį ir išstumkite trečiąja dalimi atgal į antrąją.

Kitas pratimas – įsiveskite kamuoliukus į makštį ir po to bandykite juos ištraukti: bandykite išlaikyti kamuoliukus viduje ir tuo pačiu atsargiai tempkite už virvutės, norėdamos juos ištraukti.

Sekso raumenų naudojimas:

1. „Stiprus makšties suspaudimas“

Ši technika užtikrina galingą vyriškos varpos stimuliaciją, kai nepatyręs partneris gali patirti orgazmą net nepradėjęs lytinio akto.

Toks efektas pasiekiamas tada, kai moteris stimuliuoja varpą, suspausdama ne tik apatinę makšties dalį pilvo preso ir dubens raumenų dėka, bet ir sukurdama vidinį spaudimą viršutinėje makšties dalyje.

Ši technika tinka tik toms moterims, kurios turi stiprius apatinio preso ir dubens dugno raumenis.

2. „Tamprus įėjimas“

Šis pratimas patiks vyrams, kurie mėgsta moteris užkariauti. Suspauskite dubens raumenis, kai vyras norės į jus įeiti, po to lėtai juos atpalaiduokite, įsileisdama varpą vidun. Toks triukas stipriai didina vyrų geismą ir audrina fantaziją.

3. „Orgazmas nejudant“

Šią techniką dažnai naudoja praktikuojančios rytietišką sekso praktiką partneriai. Jos esmė – abu partneriai lytinio akto metu iš esmės nejuda, orgazmą abu pasiekia tik todėl, kad moteris intensyviai suspaudžia ir atpalaiduoja savo makšties raumenis.

4. „Ritmiškas judesys“

Siekiant prisiderinti prie partnerio tempo, moteris suspaudžia makšties raumenis, kai vyras į ją įeina ir atpalaiduoja, kai „išeina“ arba atvirkščiai, priklausomai nuo to, kuris variantas abiems malonesnis.

Notice: Undefined index: s3_image in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 197

Notice: Undefined index: s3_image_retina in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 198

idek dar uz: gauk nemokama siuntima