Seksas tarp krūtų ir poza 69

Seksas tarp krūtų vis labiau populiarėja visame pasaulyje, nes ši sekso rūšis apsaugo nuo nepageidaujo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Be to, toks seksas tinka potyriams paįvairinti.

Ši poza yra gan patogi ir vyrams, ir moterims. Dailiosios lyties atstovės, turinčios mažą krūtinę, neturėtų dėl to jaudintis ir atsisakyti būtent tokio malonumo. Moters krūtys yra itin jautrios, nes nervų galūnės yra labai arti odos paviršiaus. Be to, moteris turi galimybę rankomis manipuliuoti savo krūtimis ir pasirūpinti papildoma tarp jų slystančios varpos stimuliacija.

Varpos dydis, kaip ir krūdų dydis, nėra svarbu. Esminis momentas – kad varpa gerai slystų, todėl būtina iš anksto pasirūpinti papildomu sutepimu – kokybiškais lubrikantais, kurių rasite virtualiose internetinės parduotuvės www.erotinesprekes.lt lentynose.

Tokia sekso poza suteikia moteriai galimybę matyti varpos galvutę, todėl daugeliui dailiosios lyties atstovių natūraliai kyla noras apglėbti varpą lūpomis, ją palaižyti.

Kai varpa gerai slysta tarp didesnių krūtų, moteriai nereikia jų papildomai suspausti. Šiuo atveju moteris gali rankomis glamonėti vyro klubus, arba masturbuotis. Toks seksas tinka ir gulint, ir sėdint, ir stovint.

Tačiau neverta pamiršti, kad gerą orgazmą vyrui garantuoja glaudi krūtų ir varpos trintis, todėl ilgainiui krūtis reikės suspausti vis stipriau.

69 – oralinio sekso poza, kai partneriai stimuliuoja vienas kito lytinius organus. Kitaip ši sekso poza dar vadinama Valeto poza arba Kryžiuota meile. Partneriai turi galimybę vienas kitą išvesti iš proto tai lėtindami, tai greitindami tempą.

Nepaisant to, kad ši poza yra gerai visiems žinoma, ne visi mėgsta šią sekso rūšį ir laiko ją nepatogiu būdu pasiekti orgazmą. Mat abipusės glamonės nukreipia dėmesį ir trukdo partneriams mėgautis jiems dovanojamais pojūčiais. Todėl dažniausiai 69 poza būna tiesiog sekso preliudijos dalimi.

Kas pradės pirmas – ne itin svarbu. Svarbiausia nereikia iš karto partnerio galvą nukreipti savo lytinių organų link. Pasistenkite, kad preliudijos metu jūs savaime atsidurtumėte reikiamoje pozoje.

Kas bus viršuje? Įprastai vyrui būna sunku būti iš viršaus, jis savo kūno mase spaus moterį, be to, neturės galimybės kontroliuoti varpos įvedimo gylį į moters burną. Todėl idealu, kai moteris įsitaiso iš viršaus, arba partneriai mėgaujasi oraliniu seksu gulėdami šalia vienas kito.

Kai vyras guli ant nugaros, tai moteris įsitaiso virš jo keturpėsčia. Viena ranka ji laiko lygsvarą, kita gali stimuliuoti varpą. Tokiu atveju moteris gali orališkai tenkinti vyrą ir nebijoti, kad uždus ar užsprings. O vyras turi galimybę mėgautis atsivėrusiu vaizdu ir demonstruoti savo kunilingo gebėjimus, stimuliuodamas ne tik klitorį, bet ir vidinę moters šlaunų pusę.

Kai vis dėlto vyras būna iš viršaus, moteris turi galimybę glamonėti jo varpą liežuviu, burna, rankomis. Vyras laiko savo svorį atsirėmęs alkūnėmis ir glamonėja liežuviu moters klitorį. Tokia poza tinka patyrusiems meilužiams.

Patogiausia ir universaliausia poza sekso preliudijai – kai partneriai įsitaiso šonais, vyro burna atsiduria priešais moters makštį, jis glamonėja jos lytines lūpas ir klitorį liežuviu. Moteris turi galimybę glamonėti vyro varpą lūpomis ir liežuviu.

Dar vienas galimas variantas – kai vyras padeda galvą tarp moters kojų ir moteris įsitaiso tokia pat poza.

Notice: Undefined index: s3_image in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 197

Notice: Undefined index: s3_image_retina in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 198

idek dar uz: gauk nemokama siuntima