Mažos krūtys: taisome situaciją

Kai kurios merginos su maža krūtine kompleksuoja dėl to ir mano, kad stipriosios lyties atstovams patinka tik putlios formos. Kai kurios naudojasi apatinių gamintojų liemenėlėmis, vizualiai didinančiomis krūtis, kitos bando pasididinti krūtis pasinaudodamos močiučių patarimais arba gulasi po plastikos chirurgų peiliu.

Tačiau tokios merginos nesuvokia, kad mažos krūtys – tai tik kompleksas, tad verta tiesiog nusiraminti. Juolab kad dailiosios lyties atstovės su didele krūtimi taip pat kompleksuoja dėl savo dydžių. Ir jos nuolat patiria sunkumų renkantis drabužius, negali pasirodyti viešoje vietoje be liemenėlės ir nuolat patiria padidintą vyrų dėmesį. Ir kas svarbiausia – vyrų požiūris į dideles krūtis nėra toks jau teigiamas, kaip galima būtų įsivaizduoti.

Statistika byloja, kad 75 procentai vyrų rimtiems santykiams renkasi dailiosios lyties atstoves su mažomis, dailiomis krūtimis, telpančiomis į delnus. Tačiau kaip paaiškinti, kad patinka jiems tokios krūtys, tačiau žiūri į dideles? Reikalas ne krūtų dydyje, o vyrų prigimtyje atkreipti dėmesį į kitokias nei šalia jų moteris.

Ar vyrams svarbu, kad jų merginų krūtys būtų didelis? Tai priklauso nuo tikslų. Jeigu moteris šoka viliotinį striptizo klube, galbūt ir svarbus tas dydis. Jaunuoliams patinka žiūrėti į kažką neįprasto – lyg lankytųsi zoologijos sode, tačiau savo antrąja puse vis tiek renkasi moterį su nedidelėmis krūtimis. Vyrams svarbiausia, kad jų išrinktosios tiesiog mylėtų save tokią, kokia ji yra – savo krūtis ir savo figūrą. Juk nieko nėra maloniau, kai moteris yra savimi patenkinta.

Tad išvada viena: dailiosios lyties atstovėms krūtų dydis yra svarbesnis nei vyras. Jūsų dėmesiui – keli svarbūs faktai apie krūtis:

- Moterų krūtys auga iki 21-ojo gimtadienio, o formuotis pradeda praėjus keleriems metams nuo tos akimirkos, kai stabilizuojasi mėnesinių ciklas;

- Visi žino, kad krūtinė – tai 90 procentų riebalų audinio. Todėl krūtys didėja, kai didėja ir moters svoris.

- Kontraceptinės tabletės, tepalai ir masažo metodikos krūtims didinti gali sukelti rimtus šalutinius reiškinius.

Todėl internetinė sekso žaisliukų parduotuvė www.erotinesprekes.lt rekomenduoja išbandyti vakuumines pompas krūtims ar speneliams didinti.

Gamintojai teigia, kad tokios pompos – tikras moterų, pageidaujančių pasigerinti savo formas, atradimas. Jokių skausmingų ar nemalonių pojūčių, jokių chirurginių invazijų.

Pompa krūtinei didinti – tai vakuuminis siurblys, su specialiai sukurtais kaušeliais ir cilindrais suteiks krūtims standumo ir putlumo. Kaušeliai uždedami ant krūtų, po to rankiniu būdu išpumpuojamas oras bei sukuriamas vakuumas. Tokį masažuoklį rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per dieną po 15 minučių. Pageidaujamas efektas pasiekiamas tada, kai vakuumas skatina riebalų ląsteles tolygiai pasiskirstyti po krūtų audinius ir tokiu būdu jas padidina. Be to, stimuliuojama kalogeno gamyba, kuri ir suteikia papildomo standumo. Pirmieji rezultatai matomi jau po savaitės.

Sekso reikmenų parduotuvėse yra įvairių gamintojų vakuuminių pompų krūtims. Kokią prekę ir kaip išsirinkti?

Svarbu įsitikinti, kad įrenginys aprūpintas specialiu vožtuvėliu, kuriuo kontroliuojamas spaudimas kaušeliuose. Toms, kurios nepasitiki technika ir pageidauja kontroliuoti procesą savarankiškai, yra gaminamos pompos su įmontuotu monometru.

Be to, verta atsižvelgti ir į pompos kainą ir gamintoją – rekomenduojama rinktis ne patį pigiausią ir žinomo prekės ženklo produktą.

Vakuuminės pompos krūtims – tai ne tik galimybė padidinti savo moteriškas formas, bet ir puikus treniruoklis ir malonumo šaltinis, lavinantis moterų krūtų jautrumą. Jos gali būti naudojama papildomai stimuliacijai masturbacijos metu ar naujiems pojūčiams atrasti sekso su partneriu metu ar BDSM sesijai.

Higienos reikalavimai:

- Prieš naudojimą pompą būtina išplauti su šiltu vandeniu ir muilu;

- Pompos ir jos dalių negalima virinti ar pilti ant jų verdantį vandenį.

- Būtina vengti smūgių.

- Saugoti sausoje, vėsioje vietoje, kad temperatūra būtų ne aukštesnė kaip 35 laipsniai;

- Perduodant pompą naudoti kitam asmeniui, būtina ją išvalyti antiseptine priemone.

Notice: Undefined index: s3_image in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 197

Notice: Undefined index: s3_image_retina in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 198

idek dar uz: gauk nemokama siuntima