Kaip sustiprinti ir išsaugoti šeimą

Praktiškai kiekviena pora, priimdama spendimą pradėti oficialiai šeimyninį gyvenimą, patyrė audringo įsimylėjimo ir aistros laikotarpį. Vėliau meilė tapo tylesnė, bet ne ką mažiau stipresnė. Ir atrodė, kad taip bus visada, tačiau beveik visos poros susiduria su įvairiomis problemomis ir ieško individualių jų sprendimo būdų.

Iš pradžių – nemalonus pasisakymas, vėliau – barniai, isterijos ir skandalai. Atrodo, kad iki skyrybų – vienas žingsnis. Tačiau ne visos poros laiku susivokia, arba išsaugoti šeimą vienodai stipriai nori ne abu partneriai, todėl tūkstančiai šeimų byra akyse.

Dažniausios priežastys, griaunančios santuoką:

- pernelyg didelis profesinis užimtumas, atimantis ne tik laiką, bet ir energiją bei jėgas.

- prasta materialinė situacija.

- ginčai dėl vaikų auklėjimo.

- seksualinės problemos, sveikatos problemos.

- savanaudiškumas, nepamatuota kritika, nuolatiniai konfliktai.

- tėvų, giminaičių, draugų kišimasis į šeimyninius reikalus.

Šios problemos nėra retenybė, idealių šeimų nebūna, todėl su bent viena įvardinta priežastimi susiduria visos poros be išimties. Svarbu – surasti teisingą problemos sprendimo būdą.

Seksualinė problema – viena sudėtingiausių ir skausmingiausių priežasčių. Jeigu vieną iš šeimos narių netenkina lytinis gyvenimas, tai palieka gilius randus abiejų sutuoktinių sielose. Dažnai žmonės atitolsta vienas nuo kito morališkai, susidarius palankioms aplinkybėms – ryžtasi neištikimybei, tuomet atsiranda ir absoliuti fizinė atskirtis. Todėl neverta pamiršti apie šeimyninės aistros ugnį ir periodiškai ją kurstyti. Pavyzdžiui, galima kartu apsilankyti internetinėje sekso žaisliukų parduotuvėje ir išsirinkti vieną ar kelis dalykėlius, paįvairinsiančius jūsų seksualinį gyvenimą. Svarbiausia norėti!

Moterys neretai skundžiasi, kad savo sutuoktiniams jos tapo tik vaikų augintojomis, šeimininkėmis ir namų tvarkytojomis. Tačiau ne dažna pagalvoja, kad tokio matymo priežastis – ji pati, vaikščiojanti po namus netvarkingais plaukais, su senu sportiniu kostiumu ir kitais savo aksesuarais nekelianti jokių asociacijų su moteriškumu. Tad gal vertėtų toje pačioje internetinėje sekso reikmenų parduotuvėje pasirūpinti ir erotiškais apatiniais? Parduotuvėje www.erotinesprekes.lt – platus ne tik gundančių moteriškų, bet ir vyriškų apatinių pasirinkimas.

Jeigu šeimoje be seksualinių problemų aptinkami ir bendravimo sunkumai, svarbu nepamiršti apie kelis svarbius dalykus:

- Pasistenkite pamiršti apie partnerio trūkumus ir neužciklinkite. Pasistenkite įžvelgti vienas kitame ką nors gero, vertinkite teigiamas savybes.

- Domėkitės vienas kito reikalais ir pomėgiais, kalbėkite, bendraukite, dalinkitės mintimis ir problemomis, kartu ieškokite sprendimų būdų. Atminkite, jūs – šeima, vadinasi esate dvi sudėtinės vieno darinio dalys.

- Kurkite savo šeimos tradicijas, tai stiprins jūsų sąjungą ypač tada, kai esate susilaukę vaikų.

- Papildykite kreipinius vienas į kitą maloniais, mažybiniais žodžiais, kalbėkite mandagiai, išlydėdami vienas kitą į darbą pasibučiuokite.

- Rodykite vienas kitam dėmesį, dovanokite vienas kitam gėles, mielas smulkmenas, rašykite meilės raštelius ar žinutes, pasirūpinkite siurprizais. Nebūtina laukti šventės ar progos.

Nepamirškite, kad skyrybos – kraštutinė priemonė, sugriauti visada spėsite. Kad tik vėliau netektų gailėtis dėl neteisingo, skuboto ir neapgalvoto sprendimo.

Svarbu sąžiningai ir jeigu įmanoma – iš šono pažvelgti į savo šeimą, ją lydinčias problemas. Jeigu bandysite užmerkti akis į kylančius sunkumus ir jų nepastebėti, ilgainiui problemos virs į didžiulį sniego kamuolį, sparčiai besiritantį nuo kalno.

Galop aptarkite, kaip elgsitės ateityje. Pažadėkite vienas kitam, kad:

- Mes vengsime ginčų ir barnių;

- Mes viską darysime kartu;

- Mes parašysime ant popieriaus, ką jaučiame ir duosime vienas kitam perskaityti.

- Mes ieškosime kompromisų ir stengsimės kuo daugiau kalbėtis.

- Mes nepriminsime vienas kitam senų nuoskaudų.

- Mes nekaltinsime vienas kito nepagrįstai.

- Mes neslėpsime savo emocijų ir jausmų ir atvirai apie tai kalbėsime.

- Mes rasime laiko pabūti dviese, rasime laiko meilės žaidimams.

Būkite kantrūs: laikas sustatys viską į savo vietas. Šeimyninės problemos nedingsta akimirksniu, prireiks laiko, kad galėtumėte pasitikrinti savo jausmus ir sustiprinti santuoką.

Pabandykite – jums tikrai pavyks.

Notice: Undefined index: s3_image in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 197

Notice: Undefined index: s3_image_retina in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 198

idek dar uz: gauk nemokama siuntima