10 minučių iki sekso ir po jo

Daugelis žino apie tai, kas seksas trunka vidutiniškai 11 minučių ir ką tuo metu daro partneriai. O ar žinote, kokiu būdu žmonės pasiruošia seksui, kaip jie gundo vienas kitą, ką veikia po to, ką galvoja, kiek kartų prisipažįsta meilėje, kokiais būdais stengiamąsi išvengti atsakomybės po to? Apie tai nerašoma jokiuose žurnaluose ir knyguose.

Todėl šįkart norime jums papasakoti ne apie tai, ką reikia daryti, kad seksas būtų saugus ir nepamirštamas, o apie pačią preliudiją ir apie sekso „postskriptumą“. Trumpiau tariant, apie tai, kas vyksta dešimt minučių iki sekso ir po jo: ką mes veikiame, ką sakome, kaip sakome, apie ką galvojame. Ir ką vertėtų daryti ir sakyti, o ko ne?

Daug dalykų iki sekso vyksta savaime ir visai su juo nesusiję. Pavyzdžiui, mergina ruošia vakarienę į namus grįžtančiai antrajai pusei. Ji varto kulinarinę knygą, ieškodama skanaus ir greitai paruošiamo patiekalo recepto. Suskamba telefono skambutis ir mylimasis trumpai ištaria: „Būsiu po dešimties minučių“. Apie ką ji galvoja? Ji serviruoja stalą, stengiasi nieko nepamiršti. Dažniausiai šį veiksmą moterys atlieka automatiškai, tuo pat metu žiūrėdamos mėgstamą serialą ar kalbėdamos su mama ar drauge telefonu.

Suskamba durų skambutis ir mūsų herojė skuba pasitikti mylimąjį. Štai jis įeina, uždaro duris, nusimeta batus, bučiuoja ją. Ir staiga vakarienė nukeliama vėlesniam laikui...

Bendrai kalbant, idėja - aiški: ne visada likus dešimt minučių apie seksą mes specialiai ar nesąmoningai galvojame apie tai. Tai būdinga ir moterims, ir vyrams. Galima tingiai tūnoti prie televizoriaus, arba audringai aiškintis santykius, vaikščioti po parką arba kimšti į save kukurūzų spragėsius kino teatre, vakarieniauti restorane arba važiuoti autobusu namo, dalyvauti dalykiniame susitikime arba mėgautis karšta vonia, bendrauti skaipu arba rašyti diplominį darbą... Ir visiškai neįtarti, kad po dešimties minučių bus seksas!

Būna ir atvirkštinis reiškinys, kai savaitėmis ar mėnesiais kuriamas jus dominančio asmens suviliojimo planas, apgalvojama kiekviena smulkmena – žvakių kiekis, skleidžiamas kvapas, renkamąsi gundantys apatiniai, parenkamos romantiškos melodijos. Ir kai pagaliau ateina „tas vakaras“ ir prasideda tų pačių dešimties minučių atskaita, jauti, kad net galūnės ima virpėti belaukiant intymaus ryšio. Seilėtėkis tampa intensyvesnis, lyg matytumei prieš save gardėsį, kurį labai norisi suvalgyti. Tuo pat metu tu draugiškai bendrauji, nuoširdžiai šypsaisi ir giri savo aukos kaklaraištį ar jos naujus kvepalus. Tada norisi pakeisti pokalbio temą, juk apie ekonominę krizę, didėjančias kuro kainas pakalbėta, žvaigždės suskaičiuotos ir beveik atrasta gyvenimo prasmė. Ir tada prasideda: viliojantys žvilgsniai, erotiškas kvėpavimas, atverta burna, šiek tiek nukritusi palaidinė, apnuoginanti petuką...

Daugelio moterų, turinčių didelį šeimyninio gyvenimo stažą, seksualinė preliudija dažnai sutampa su vaikų namų darbų patikra, jų guldymu miegoti, skubotu dušu ir iškilmingu įsliuogimu į mylimą pižamą. Viskas – kaip visada, tačiau nereiškia, kad nepatiriamas malonus laukimas.

Kai kurios damos seksualinį tikslą pasiekia per audringus konfliktus, indų daužymą, senų partnerio nuodėmių prisiminimą – lėtas šokis su nekenčiama jo bendradarbe, nuolatinius buvusiosios skambusius, girtus bernvakarius, atsisakymą nupirkti kailinius, keiksmažodžius, grąsinimus skyrybomis. Ir kuo barnis stipresnis, kuo garsiau rėkiama, tuo stipriau verda aistros ir tuo ryškesnis ir beprotiškesnis seksas laukia.

O kas gi vyksta po sekso? Juk po to kažkas mumyse keičiasi. Tai, ko norėjosi IKI sekso, atrodo kvaila, absurdiška ir nebe taip svarbu. Po sekso partneris – nebe toks gražus, o seksas – ne toks gyvybiškai svarbus. Į galvą ima lysti mintys apie neužbaigtą ketvirčio ataskaitą, nepatikrintus sūnaus namų darbus, valykloje pamiršti vyro marškiniai, neatsakyta sms į draugės žinutę.

Vienoms dailiosios lyties atstovėms po sekso norisi girdėti švelnius žodžius, prisipažinimus meilėje, kitoms norisi miego, trečioms – tiesiog tyliai pagulėti kartu ir klausytis vienas kito širdies plakimo, arba parūkyti ir pavalgyti. Yra moterų, kurios po sekso jaučiasi kupinos energijos ir griebiasi buities darbų, arba tokių, kurioms po sekso norisi... dar sekso. Ir visoms be išimties moterims dešimt minučių po sekso norisi pasikalbėti. Kam – su partneriu, kam – su pačia savimi, ar su drauge telefonu.

Liko palinkėti jums tik 10+11+10=31 minutes sekso!

Notice: Undefined index: s3_image in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 197

Notice: Undefined index: s3_image_retina in /home/www/erotinesprekes.lt/catalog/controller/module/blog.php on line 198

idek dar uz: gauk nemokama siuntima