Matėte pigiau?

Matėte tokią pačią prekę pigiau? Atsiūskite mums nuoroda į pigesnę prekę ir mes parduosime ją dar pigiau!

Augalinis stimuliantas Zestra 0,8ml

Augalinis stimuliantas Zestra 0,8ml

-33%
 • Mokėkite grynais
 • Konfidenciali pakuotė
 • Pristatymas per 1-2 darbo dienas
 • Matėte pigiau?
 • 8.99 €

  5.95 €

  Aprašymas

  Zestra yra saugus, natūralus, augalinių aliejų ir ekstraktų mišinys, naudojamas išoriškai ir skatinantis moterų susijaudinimą. Tiesiog likus 5 min. iki pageidaujamo efekto patepkite aliejuku moters išorinius lytinius organus (klitorį, lytines lūpas) ir mėgaukitės net iki 45 min. trunkančiu stimuliuojančiu efektu. Patepus aliejuku, jaučiamas malonus dilgčiojimas, pulsavimas, karštis. Kadangi aliejukus yra augalinio pagrindo, jį saugu nuryti (galima užsiimti oraliniu seksu). Aliejukas veiksmingas tiek problemų neturinčioms moterims, tiek lytinio susijaudinimo stokojančioms moterims (menopauzės laikotarpis, pogimdyvinis laikotarpis, kontraceptikų vartojimas, antidepresantų naudojimas). Zestra veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais! Šis aliejukas sukurtas JAV ir yra rekomenduojamas daugybės gydytojų ir moterų sveikatos specialistų visame pasaulyje.
  Parduodamas vienkartinės dozės pakeliais po 0,8ml. Gamintojas rekomenduoja pirmu kartu išbandyti visą pakelio kiekį ir stebėti rezultatus. Pastebėta, jog kai kurioms moterims gali užtekti ir pusės pakelio.
  Zestra nenaudokite su lateksiniais prezervatyvais! Galima naudoti tik poliuretano prezervatyvus, pvz., Pasante Sensiva ar Pasante Unique. Praėjus 5 min. po aliejuko užtepimo, saugu naudoti pageidaujamą lubrikantą.
  Nuoroda į atliktus klinikinius tyrimus: http://www.zestra.com/about-zestra/clinical-data/

  Gamintojas:

  Rašyti atsiliepimą

  Rašyti atsiliepimą

  Įvertinimas
  Rašyti atsiliepimą

  Kiti kartu pirko šias prekes

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima